Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Robota budowlana dla nw. zadania: ,,Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Urologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: DOSTAWA – SZWY CHIRURGICZNE, RĘKAWICZKI CHIRURGICZNE

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa środków czystości w podziale na zadania asortymentowe dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Opocznie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa myjek do mycia pacjentów oraz chusteczek do zalewania środkiem dezynfekcyjnym - sprawa 25/TP/2023

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu medycznego związanego z rehabilitacją dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 7 zadań

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa Stołu operacyjnego dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostosowanie pomieszczeń i instalacji do potrzeb nowego aparatu RTG, lasera chirurgicznego i kolumny anestezjologicznej do celów klinicznych wraz z pomieszczeniami w syst. "zaprojektuj i wybuduj"

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Zapewnienie stałego serwisu eksploatacyjnego wraz z zapewnieniem ciągłości pracy oraz wykonywaniem okresowej konserwacji i przeglądów instalacji dekontaminacji ścieków radioaktywnych

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa pomp insulinowych dla dorosłych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Doposażenie sali cięć cesarskich i sali porodowej w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Turku

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.