Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: „Czyszczenie zbiornika reagentów i utylizacja zalegających w nim odpadów na terenie byłej KWK Dębieńsko w Czerwionce Leszczynach dla SRK S.A.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: „Budowa kanalizacji deszczowej Ø 1000mm wraz z zabudową separatora koalescencyjnego przy ul. Dworcowej w Miasteczku Śląskim, na działce o numerze ewidencyjnym 1468/101”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych z posesji Szpitala w Dębnie im. Świętej Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: ODBIÓR, TRANSPORT I UTYLIZACJA ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI MEDYCZNEJ ORAZ ZWIĄZANYCH Z NIMI BADAŃ Z OBIEKTÓW INSTYTUTU FIZJOLOGII I PATOLOGII SŁUCHU.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: KWP W GDAŃSKU, UL. CHLEBNICKA – PRZEBUDOWA OBIEKTU DO FUNKCJI SŁUŻBOWEJ POLICJI

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wykonanie robót budowlanych polegających na naprawie nawierzchni przy budynku Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Wita Stwosza 59 w Gdańsku.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa świetlicy wiejskiej w m. Orzyny na dz. nr 192/1, gm. Dźwierzuty

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Odbiór i utylizacja odpadów medycznych na potrzeby Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu sp. z o.o.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala nr 2 im. dr T. Boczonia w Mysłowicach

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: „Zielony skwer wypoczynkowy zamiast starego chodnika przy ul. Krasickiego w Gdańsku” w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.