Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Instalacja ogrzewania w magazynie D w Kamienicy Królewskiej

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa doków przeładunkowych - magazyn M1 w Ełku

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 11 w Gdańsku_2

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Budowa i modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Tłuszcz

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Dostawa fabrycznie nowego pojazdu do odbioru odpadów komunalnych”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie usługi ochrony osób i mienia w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu w podziale na II części.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Wykonanie instalacji fotowoltaicznych wraz z remontem dachu w budynku maszyny wyciągowej Szybu Kolejowy przy ul. 3 Maja 93 w Zabrzu

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: "Budowa przedszkola w Chrzypsku Wielkim"

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Modernizacja oświetlenia ulicznego w gminie Krzyżanów”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy budynków w Niemcach

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.