Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: ZP.1.2023B „Zakup średniego fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego o napędzie terenowym 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Błądzimiu”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w miejscowości Borzytuchom

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w zakresie branży drogowej przy realizacji zadań inwestycyjnych

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Budowa małego boiska sportowego w miejscowości Nieciszów oraz w miejscowości Sokołowice, gm. Oleśnica

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Remonty cząstkowe nawierzchni dróg gminnych na terenie Gminy Tomice w 2023 roku

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: "Dostawa wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej stawianej na gruncie Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. - II Postępowanie"

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Realizacja szkoleń ujętych w 2 pakietach w ramach projektu pn. „Wielomodułowy program poprawy efektywności i jakości funkcjonowania Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Naprawa dróg o nawierzchni gruntowej lub gruntowej ulepszonej oraz dostawa kruszywa niezbędnego do naprawy dróg gruntowych na terenie gminy Tuchola w 2023 roku

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Rozbudowa drogi gminnej nr 060119C w miejscowości Nowe Dobra

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.