Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Budowę przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Oksa w systemie zaprojektuj i wybuduj

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej przy ul. Słonecznej w Witkowie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa odczynników do wykonywania Dostawa odczynników do wykonywania testów genetycznych met. RT-PCT multiplex wraz z dzierżawą analizatora

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.:„Budowa pływalni w Trzciance”.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przebudowa budynku przedszkola wraz ze zmianą sposobu użytkowania na Budynek Oświatowy – Centrum opiekuńczo mieszkalne w Legionowie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa wyposażenia i sprzętu komputerowego w ramach projektu "STABILNE ZATRUDNIENIE - osoby niepełnosprawne w administracji i służbie publicznej"

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Budowa gminnej stołówki szkolnej i jadłodajni w Dobrzeniu Wielkim

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa licencji oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT Enterprise ON-PREM lub dostawa innego równoważnego oprogramowania antywirusowego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Dydnia w roku 2023”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Modernizacja płyty boiska przy Szkole Podstawowej nr 21 w Bytomiu

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.