Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Przebudowa ul. Słonecznej w Barlinku

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa kanalizacji sanitarnej oraz remont dróg w miejscowości Żukowo

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: ,,Wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębu ewidencyjnego Podniebyle, Łączki Jagiellońskie, Łęki Strzyżowskie, Głębokie, Ladzin, Łazy, Sieniawa, Piotrówka”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Opracowanie dokumentacji dla zadania: „Adaptacja budynku byłej Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Dąbrowskiego 18 na budynek mieszkalny”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: BUDOWA OGÓLNODOSTĘPNEGO KOMPLEKSU SPORTOWEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W OŁAWIE.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa węzła Świdnik – Lublin poprzez rozbudowę ulicy Dworcowej w Świdniku oraz drogi 2105L Krępiec-Minkowice i przebudowę drogi 2104L Minkowice-Krępiec z podziałem na zadania

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Budowa boiska trawiastego w miejscowości Gręblin”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Informatyzacja, integracja i harmonizacja danych państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego dla miasta i gminy Prószków”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zakup i dostawa samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy w Mokrsku

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie prac elektrycznych w budynku hali sportowej w Czerwonaku przy ul. Leśnej 6 - I ETAP

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.