Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Zakup paliw płynnych do samochodów sanitarnych w systemie rozliczeń bezgotówkowych na podstawie kart flotowych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa oleju opałowego dla potrzeb kotłowni olejowych w obiektach ZUS - I/Szydłowiec, BT/Lipsko, BT/Przysucha.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywne dostawy oleju napędowego w ilości szacowanej 192 000 litrów

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa paliw płynnych do pojazdów Eco Team Service Sp. z o.o. z siedzibą w Łodygowicach

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa paliw płynnych - benzyny i oleju napędowego w systemie bezgotówkowym na potrzeby Dolina Rzeki Sidra Sp. z o.o.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa oleju opalowego w sezonie grzewczym 2023/2024 i 2024/2025 dla potrzeb gminy Śniadowo

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup prasy do belowania odpadów w ramach zadania pn.: "Rozwój systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Gminie Namysłów

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa paliw płynnych dla potrzeb eksploatacji pojazdów samochodowych i urządzeń mechanicznych będących w dyspozycji Zamawiającego na 2023 rok

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Sukcesywną dostawę artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 9 im. K. Makuszyńskiego w Zakopanem w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2023 roku” – z podziałem na 6 części.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup paliw.

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.