Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Sukcesywne dostawy różnych artykułów żywnościowych do placówek oświatowych Gminy Chojna w 2023 roku z podziałem na części

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa artykułów spożywczych do stołówki Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Szymanowie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup i sukcesywna dostawa żywności na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu w roku szkolnym 2022/2023 (7 części)

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa artykułów i produktów spożywczych w 2023 r. dla Bursy Międzyszkolnej Nr 1 w Zamościu.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach w okresie 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa artykułów spożywczych do Internatu Zespołu Szkół Techniczno Weterynaryjnych w Trzcianie na rok 2023 dla części 3

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa artykułów spożywczych do Zakładu Karnego w Strzelinie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa artykułów żywnościowych do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Żywcu – 6 części

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup wraz z dostawą produktów żywnościowych dla Przedszkola nr 2 Wronczusie we Wronkach od 02 stycznia 2023r. do 31 grudnia 2023r.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych dla Domu Pomocy Społecznej „Pod Dębami” w Konstantynowie Łódzkim

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.