Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Zakup i dostawa leków różnych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa leków dla Apteki Szpitalnej -postępowanie VII

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawę leków w ramach programów lekowych - uzupełnienie VIII

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa oprogramowania/systemu do nadzoru nad infrastrukturą teleinformatyczną i wsparcie procesu zarządzania podatnościami dla SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa gazów medycznych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawy leków, materiałów opatrunkowych oraz jednorazowego sprzętu medycznego do Ośrodka Leczniczo-Rehabilitacyjnego "Pałac Kamieniec" sp. z o.o. Sukcesywnie na okres 12 miesięcy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa leków dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Gnieźnie ul. Elizy Orzeszkowej 27

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa środków kontrastowych dla Tomografii Komputerowej i Rezonansu Magnetycznego określonych w 5 pakietach.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa leków Zad. 1 – Adalimumabum – Program lekowy NFZ Zad. 2 – Iloprost 10 mcg / 1 ml – Program lekowy NFZ

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.