Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Świadczenie usług w zakresie napraw, konserwacji i przeglądów sprzętu medycznego w podziale na 27 pakietów

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: DOSTAWA AMBULANSU SPECJALISTYCZNEGO „P” SPEŁNIAJĄCEGO WYMAGANIA DOT. KONSTRUKCJI I WYPOSAŻENIA TYPU C WG PN-EN 1789:2008

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Niskotemperaturowy sterylizator plazmowy.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Podniesienie efektywności diagnostyki i leczenia chorób cywilizacyjnych, w tym nowotworów, poprzez zakup sprzętu medycznego dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Jadwigi w Opolu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Przebudowa pawilonu „B” na terenie Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi – etap II

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa ultrasonografu dla oddziału ginekologii i położnictwa

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa łat z osierdzia wołowego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu medycznego dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „36 miesięczna usługa przeprowadzania przeglądów, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa aparatury medycznej wraz z naprawami dla Pracowni Endoskopii w SPZOZ w Wolsztynie"

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa zestawów do autotransfuzji

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.