Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Usługi cateringowe w zakresie całodziennego wyżywienia dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Renowacja Baszty Lontowej w Kołobrzegu

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu „mikrobus” przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie powszechnych usług pocztowych dla Starostwa Powiatowego w Czarnkowie i Delegatury Wydziałów w Trzciance w roku 2023

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zakup materiałów biurowych na 2023 rok

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „OBSŁUGA RATOWNICZA PŁYWALNI KRYTEJ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W BOGATYNI”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dowóz dzieci i uczniów do szkół i placówek oświatowych od stycznia do czerwca 2023 roku

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zakup samochodu do przewozu osób i materiałów.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Budowa kanalizacji sanitarnej w Jastrzębiu, gm. Poraj w ulicy Mickieiwcza

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wykonanie robót budowlanych pn. Szlak turystyczny przez Trójmiejski Park Krajobrazowy na terenie Miasta Gdyni

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.