Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sycowie -02/2023

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa artykułów spożywczych, pieczywa, mleka i produktów mleczarskich oraz mięsa, wędlin i drobiu do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa artykułów spożywczych dla Oddziałów POSIR, w roku 2023.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Usługi przygotowania i dostarczania zestawów obiadowych dla uczniów Zespołu Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich w Legnicy”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej w Mgoszczu.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa artykułów spożywczych, warzyw i owoców, mrożonek, nabiału, mięsa i wędlin oraz drobiu do Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Żorach.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sprzedaż i dostawa artykułów spożywczych dla potrzeb tutejszego Domu.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Urlach w roku 2023.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.