Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: "Dowóz uczniów do Zespołu Szkół w Mieście Obrzycko oraz dowóz uczniów do Zespołu Szkół Specjalnych w Szamotułach wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu w okresie od 01.01.2023 do 31.12.2023 r."

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dowożenie i odwożenie uczniów do szkoły w Nurze w okresie od stycznia do czerwca 2023 r.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dowóz i odwóz 4 uczniów niepełnosprawnych z terenu Łazisk Górnych uczęszczających do Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno – Wychowawczego w Wyrach, ul. Bojdoła 3a wraz z opieką nad nimi

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół – z podziałem na zadania

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zakup biletów miesięcznych szkolnych na przewóz uczniów dojeżdżających do szkół na terenie gminy Strzegowo

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usług komunikacyjnych polegających na wykonywaniu odpłatnych stałych przewozów uczniów do jednostek oświatowych na terenie Gminy Moszczenica.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dowożenie i odwożenie uczniów do Zespołu Szkół w Choczu w roku szkolnym 2022/2023

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dowożenie i odwożenie uczniów do Szkoły Specjalnej w Pleszewie w roku szkolnym 2022/2023

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usług w zakresie dowozu i odwozu dzieci do szkół na terenie Gminy Brzeziny realizowanych w formie zakupu biletów miesięcznych w dni nauki szkolnej

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przewóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.