Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach w Łodzi

Szukają Państwo sprawdzonych informacji o przetargach w Łodzi?

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą dostępną w naszym serwisie. To zawsze aktualna baza ogłoszeń, w której znajdą Państwo informacje o atrakcyjnych przetargach w Łodzi.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Kompleksowa, całodobowa usługa ochrony osób, zwierząt, mienia oraz terenu Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Łodzi sp. z o. o. wraz ze wszystkimi obiektami przy ul. [...].”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Roboty budowlane obejmujące remont sali obsługi i pomieszczeń biurowych, klatki schodowej, wiatrołapu oraz węzłów sanitarnych w dwóch jednostkach organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Łodzi

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: DZP.26.75.2024 Konserwacja bieżąca urządzeń węzłów i kotłowni w budynkach administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Wykonanie instalacji artystycznej o charakterze budowli odwzorowującej zabudowę narożnika ul. Piotrkowskiej 110 /Pasaż Schillera w Łodzi dz. 236/10, fragment działki: 235/27 i 26/14, obręb S-6 (...)

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: SZP.281.26.2024 – Dostawa artykułów elektrycznych dla Instytutu „CZMP”,

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Usługa kompleksowego mycia okien w Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowym Inspektoracie Pracy w Łodzi oraz oddziałach w Piotrkowie Trybunalskim, Kutnie, Sieradzu i Skierniewicach

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: ZP/4/2024 dostawa Spektrofluorymetru dla Instytutu Technologii i Analizy Żywności Wydziału BiNOŻ

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: 13/2024 „Sukcesywne dostarczanie leków różnych” do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr Karola Jonschera w Łodzi

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: DEA OZPA 272.8.2024 Dostawa testów diagnostycznych i kontrolnych do analiz mikrobiologicznych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym dla Łódzkiego Oddziału Regionalnego ARiMR i 21 Biur Powiatowych ARiMR w województwie łódzkim

Przetargi Przetargi na usługi

Portal komunikaty.pl to najszersza baza online zawierająca informacje o przetargach z całej Polski, w tym z Łodzi. Dostępne ogłoszenia podzielone zostały na związane z dostawami, usługami oraz pracami budowlanymi. Publikujemy wyłacznie aktualne i sprawdzone ogłoszenia z Łodzi.