Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach w Białymstoku

Chcesz wziąć udział w przetargu w Białymstoku lub w okolicy? Wpisujesz w wyszukiwarkę: „Białystok przetargi”, „aktualne przetargi Białystok” lub „przetargi w województwie podlaskim”? Nie musisz już śledzić Biuletynów Informacji Publicznej, ogłoszeń na lokalnych portalach, w mediach czy na wielu stronach internetowych równocześnie – serwis komunikaty.pl gromadzi wszystkie informacje o przetargach w Białymstoku w jednym, idealnie uporządkowanym miejscu.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa materiałów zużywalnych do ZDB na okres 36 miesięcy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa aparatów medycznych, akcesoriów i części wymiennych do aparatury medycznej

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawy paliw silnikowych - tankowanie pojazdów służbowych Placówka SG w Narewce (sprawa nr 1/ZP/WTiZ/24)

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Realizacja inwestycji polegającej na zaprojektowaniu, wykonaniu robót budowlanych, wykończeniu, dostosowaniu, aranżacji lokalu z przeznaczeniem na nową siedzibę OT KOWR w Białymstoku.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Sukcesywna dostawa materiałów budowlanych na potrzeby Działu Remontowo-Budowlanego w Politechnice Białostockiej ZK-DZP.262.8.2024

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa bielizny szpitalnej wielokrotnego użytku oraz odzieży roboczej

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Zakup i dostawa artykułów spożywczych do stołówki internatu X Liceum Ogólnokształcącego ul. Zwycięstwa 28 i stołówki szkoły ul. Stołeczna 6 . ”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa 2 szt aparatów do ciągłego leczenia nerkozastępczego i plazmaferezy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sprzątanie dróg zarządzanych przez PZDW w Białymstoku w 2024 roku z podziałem na:PAKIET I - Jednokrotne pozimowe sprzątanie dróg: Zad 2. RDW w Łomży, Zad 6. RDW w Suwałkach II

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Roboty remontowo – budowlane w zakresie napraw i remontu pokryć dachowych budynków mieszkalnych oraz użytkowych będących w zasobach Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Białystok to największe miasto Polski północno-wschodniej i stolica województwa podlaskiego. Funkcjonuje tu zatem bardzo dużo instytucji, urzędów administracji państwowej i samorządowej, spółdzielni mieszkaniowych i innych potencjalnych zamawiających, którymi są podmioty publiczne. Nie jest łatwo być na bieżąco z lokalnym rynkiem przetargów i innych zamówień publicznych. Serwis komunikaty.pl znacząco ułatwia i skraca czas przeznaczony na poszukiwania przetargów w Białymstoku, dzięki czemu masz go więcej na to, by sprostać ich warunkom. Od znalezienia dokładnie takiego przetargu w Białymstoku, jakiego poszukujesz, dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć. Możesz wyszukiwać przetargi podzielone na trzy kategorie: przetargi na roboty budowlane, przetargi na dostawę i przetargi na usługi.

Największą bazę przetargów w Białymstoku stworzoną w serwisie komunikaty.pl można filtrować według najważniejszych kryteriów, którymi są: numer zamówienia, data publikacji, data przetargu, tryb postępowania, branża czy kategoria ogłoszeniodawcy. Dzięki opcji alertów przesyłanych przez serwis komunikaty.pl, które można otrzymywać bezpośrednio na adres mailowy można zawsze być na bieżąco z przetargami w Białymstoku.