Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Młyniec” ogłasza przetarg na wykonanie okresowych przeglądów przewodów kominowych wentylacyjnych w budynkach mieszkalnych i lokalach użytkowych

Przetargi Przetargi na usługi

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Młyniec” ogłasza przetargi na remont dźwigów osobowych, elewacji budynku, tarasów, balkonów i patio oraz wymianę izolacji przeciwwilgociowej i posadzek na loggiach

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Spółdzielnia Mieszkaniowa Brzeźno ogłasza przetarg nieograniczony na docieplenie ścian oraz wymianę dźwigu osobowego w budynku mieszkalnym

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 11 w Gdańsku_2

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Odnowienie elewacji z wymianą stolarki okiennej w budynku Szkoły Podstawowej nr 15 w Gdańsku ul. Smoluchowskiego 13”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pod nazwą: „Przebudowa ul. Junony w Gdańsku”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących na potrzeby Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe w Gdańsku

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa papieru toaletowego, ręczników papierowych oraz worków dla Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: "Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku z podziałem na zadania"

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych w roku 2023

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.