Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa odczynników do wykonywania barwień immunohistochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów na potrzeby Zakładu Patomorfologii.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonywanie drobnych napraw bieżących oraz świadczenie stałych usług konserwacyjnych sanitarnych w zasobach gminnych administrowanych przez ZGM w rejonie ADM-1

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: dzierżawa aparatów USG na potrzeby poradni i oddziałów szpitalnych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa trzech urządzeń rekorder/ player HD na dysk optyczny w technologii niebieskiego lasera w celu doposażenia technologicznego HD Oddziału TVP SA w Gorzowie Wielkopolskim.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Instalacja drzew solarnych zasilających napis I <3 Gorzów

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Modernizacja Hydroforni na terenie Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. ul.Dekerta 1

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa 7 Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie Gorzowa Wlkp. oraz gmin Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn i Santok wraz z infrastrukturą towarzyszącą

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawy energii elektrycznej do Zakładu Karnego w Gorzowie Wielkopolskim i Oddziału Zewnętrznego w Słońsku

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup inkubatorów na potrzeby Oddziału Noworodkowego z Pododdziałem Intensywnej Opieki nad Noworodkiem.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie instalacji klimatyzacji w 4 budynkach administracyjnych Zamawiającego

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.