Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach w Gorzowie Wielkoposlkim

Szukasz informacji na temat przetargów w miejscowości Gorzów Wielkopolski? Serwis komunikaty.pl powstał z myślą o Tobie. Do dyspozycji zainteresowanych udostępniamy największy, oficjalnie monitorowany serwis tej branży w Polsce.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: „Dostawa nawozów dla Ośrodka Transportu Leśnego w Gorzowie Wielkopolskim w roku 2024”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Utrzymanie oznakowania pionowego na terenie miasta Gorzowa Wlkp.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wykonanie robót zduńskich w lokalach gminnych administrowanych przez ZGM

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wymiana stolarki okiennej drewnianej na PCV w zasobach gminnych administrowanych przez ZGM

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wymiana stolarki drzwiowej do lokali w zasobach gminnych administrowanych przez ZGM

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przygotowanie analiz: prawnej, ekonomicznej i technicznej Miejskiej Elektrowni w Stanowicach na potrzeby podłączenia linii bezpośredniej(...) inst.fotowolt. z magazynem energii, inst. prod. wodoru.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Usługi geodezyjne na nieruchomościach znajdujących się na terenie działania OT KOWR w Gorzowie Wielkopolskim i Filii w Zielonej Górze

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Wykonywanie drobnych napraw bieżących oraz świadczenie stałych usług konserwacyjnych elektrycznych w zasobach gminnych administrowanych przez ZGM w rejonie ADM-1

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Wykonywanie drobnych napraw bieżących oraz świadczenie stałych usług konserwacyjnych ogólnobudowlanych w zasobach gminnych administrowanych przez ZGM w rejonie ADM-2

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: „Świadczenie całodobowych usług w zakresie opieki pielęgniarskiej dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej Nr.1 im. Marie Juchacz w Gorzowie Wlkp.”

Przetargi Przetargi na usługi

Gorzów Wielkopolski to drugie co do wielkości miasto w województwie. Miasto na prawach powiatu jest siedzibą wojewody lubuskiego wraz z zespoloną administracją rządową na terenie województwa lubuskiego oraz powiatu gorzowskiego. To sprawia, że na co dzień wiele instytucji uruchamia nowe przetargi w Gorzowie Wielkopolskim i w okolicy w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą. Zleceniodawcami, a zarazem nadawcami ogłoszeń o przetargach w Gorzowie Wielkopolskim, są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy czy komornicy. W serwisie komunikaty.pl zbieramy je w jednym miejscu i porządkujemy tak, by można było za pomocą kilku kliknięć znaleźć odpowiednie przetargi w Gorzowie Wielkopolskim.

Tworząc serwis komunikaty.pl uporządkowaliśmy przetargi w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy, dzieląc je na przetargi na: dostawy, usług i roboty budowlane. Przeszukiwanie bazy ułatwia filtrowanie zasobów serwisu komunikaty.pl pod względem branży, daty publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizacji inwestora i realizacji przetargu oraz kategorii ogłoszeniodawcy. Chcąc być na bieżąco można też skorzystać z alertów i codziennie mailowo otrzymywać wiadomość z najnowszymi ogłoszeniami o przetargach w Gorzowie Wielkopolskim. Dzięki serwisowi komunikaty.pl nic Ci nie umknie i będziesz zawsze o krok przed konkurencją!