Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach w Krakowie

Szukasz informacji o aktualnych przetargach w Krakowie i okolicy?

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Centrum” w Krakowieogłasza pisemny przetarg nieograniczony na wykonanie prac budowlanych

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” dokumentacji projektowej i przeprowadzenie na jej podstawie remontu lokali mieszkalnych przy ul. Topolowej w Krakowie.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Sprzedaż i dostawa 1 szt. samochodu 8-9 osobowego typu mini bus o napędzie spalinowym, na potrzeby Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie (CPV 34115200-8)

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: DOSTARCZANIE LEKÓW RÓŻNYCH WG 19 PAKIETÓW

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Oświetlenie przejść dla pieszych w osiedlu Bieńczyce - kontynuacja.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Krasickiego z ul. Orawską

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy mebli stalowych i laboratoryjnych oraz krzeseł na potrzeby Narodowego Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS w podziale na 2 części.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa urządzeń medycznych dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie – 4 zadania

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Usługa serwisowania wraz z materiałami eksploatacyjnymi (z wyjątkiem papieru), monitoringiem wydruków i materiałów eksploatacyjnych na okres 24 miesięcy

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa serwera na potrzeby Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie.

Przetargi Przetargi na dostawę

By być na bieżąco z ogłaszanymi w ramach zamówień publicznych przetargami w Krakowie, trzeba wiele czasu, determinacji i doskonałego zorientowania w Biuletynach Informacji Publicznej. Podział administracyjny obszaru miasta Krakowa na jednostki pomocnicze gminy i integralne części miasta to aż 18 dzielnic oznaczonych cyframi rzymskimi i nazwami, kilkadziesiąt osiedli i wsi. Ponadto administracja rządowa czy jednostki samorządu terytorialnego, kupujące na rynku towary i usługi, dostawy czy roboty budowlane, określane jako zamawiający, publikują ogłoszenia o przetargach w Krakowie. Dzięki serwisowi komunikaty.pl z intuicyjną wyszukiwarką szybko i łatwo, za pomocą kilku kliknięć, znajdziesz przetargi w Krakowie, które Cię interesują. A jeśli chcesz otrzymywać najciekawsze ogłoszenia mailem, wystarczy że zapiszesz się na listę mailingową z alertami. Dzięki temu, że będziesz trzymać rękę na pulsie przetargów w Krakowie, zyskasz bezcenną przewagę nad konkurentami!

Serwis komunikaty.pl to najszersza baza online zawierająca aktualne i sprawdzone informacje o przetargach z Krakowa. Zgromadzone tu przetargi z Krakowa podzielone zostały na związane z dostawami, usługami oraz pracami budowlanymi. Podając numer zamówienia, datę publikacji, datę przetargu, tryb postępowania, branżę czy kategoria ogłoszeniodawcy, znajdziesz dokładnie te przetargi w Krakowie, na których Ci zależy. Chcesz rozwijać swoją działalność, odpowiadając na intratne przetargi w Krakowie? Tu je znajdziesz!