Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa odczynników diagnostycznych, materiałów zużywalnych i kontrolnych do cytometru przepływowego BD FACSVia na potrzeby RCKiK w Lublinie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa produktów mleczarskich

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Opracowanie i wykonanie aplikacji mobilnej wspomagającej osoby z niepełnosprawnościami w funkcjonowaniu w życiu akademickim.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Rozbudowa i przebudowa parkingu wraz z odwodnieniem przy ul. Gospodarczej 1 w Lublinie – etap II

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: 09/23 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym na usługę transportu sanitarnego

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa odczynników do wykonywania posiewów krwi i innych płynów ustrojowych wraz z dzierżawą analizatorów oraz dostawa testów do oznaczania kalprotektyny, inflksymabu, adalimumabu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Usługa ubezpieczenia Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa środków czystości dla SP ZOZ MSWiA w Lublinie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa jednorazowych opakowań sterylizacyjnych, produktów wspomagających procesy dekontaminacji oraz kontrola chemiczna procesów sterylizacji

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Usługa opracowania layoutu oraz przygotowania ośmiu wydań biuletynu Lubelski Informator Unijny „Puls Regionu” w latach 2022-2023 w wersji online.

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.