Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: „Dostawa dwóch urządzeń wieloformatowych na potrzeby Wydziału Geodezji Starostwa Powiatowego w Lublinie.”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Budowa strony internetowej (UM-ZP-262-52/22)

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: RDW w Parczewie: Podcinka drzew i krzewów rosnących w pasach drogowych dróg wojewódzkich

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa woreczków strunowych i biohazard dla potrzeb Jednostek SPSK1.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa wraz z montażem i instalacją analizatora parametrów krytycznych oraz systemu nadzorującego pracę analizatorów parametrów krytycznych z możliwością składania ofert częściowych.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa protezy resekcyjnej odwróconej proksymalnej części ramiennej na potrzeby Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej COZL.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: KOMPLEKSOWE WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANCH POLEGAJĄCYCH NA MODERNIZACJI UKŁADU OGRZEWANIA ORAZ DOSTOSOWANIU WĘZŁA CIEPLNEGO w budynkach przy ul. Radziwiłłowskiej 13 w Lublinie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Usługi specjalistycznych szkoleń informatycznych na potrzeby pracowników LPNT S.A. w ramach projektu „Transfer technologii kluczem do rozwoju przedsiębiorstw” z podziałem na części

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie dostępu do korzystania z usług rekreacyjno-sportowych dla pracowników Politechniki Lubelskiej

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: RDW w Chełmie. Usługi ustawienia i zdejmowania zasłon przeciwśnieżnych.

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.