Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie usług telekomunikacyjnych, wraz z zakupem sprzętu, przekazania kart SIM oraz usług dodatkowych

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 435 ul. Niemodlińskiej w zakresie poszerzenia chodnika od działki nr 69/6 do 81/2.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: D/05/2023 - Zakup i dostawa aparatury na potrzeby Wydziału Lekarskiego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: REMONT CHODNIKA W CIĄGU DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 382, M. PACZKÓW UL. ARMII KRAJOWEJ, OD KM 148+628 DO KM 148+843, STRONA PRAWA I LEWA

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: TP.D.DDO-TK.5.23 Zakup wraz z dostawą części wymiennych oraz środka kontrastowego do wstrzykiwacza kontrastu CT Express 4D Bracco Injeneering dla DDO – Pracowni Tomografii Komputerowej

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: [D/66/2022] Zakup i dostawa sprzętu do kosmetologii, medycznego i laboratoryjnego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie instalacji klimatyzacji - I/Strzelce Opolskie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Usługa cateringu - żywienie pacjentów SP ZOZ MSWiA w Opolu

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.