Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Remont agregatu kogeneracyjnego po 76 tys. godzin pracy wraz z usługą serwisowania przez okres trwania 12 miesięcznej gwarancji udzielonej na wykonany remont.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Kompleksowa organizacja 12 konferencji:1 wojewódzkiej w mieście Opolu oraz 11 w miastach powiatowych województwa opolskiego w ramach działań projektu ,,Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przebudowa pomieszczeń Woj. Przych. Onkolog. w celu wykonania nowych gab.w poradni chirurgii onkologicznej oraz rozbudowa pracowni mammografii w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej w SP ZOZ OCO w Opolu

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Remont pomieszczeń w budynku C Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przebudowa budynku Muzeum w Łambinowicach przy ul. Muzealnej 4 wraz z poprawą otoczenia - IV etap

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Dostawa samochodu osobowego dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu i oprogramowania podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa systemów teleinformatycznych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: D/54/2022 Zakup aparatury i mebli laboratoryjnych niezbędnych do realizacji agendy badawczej projektu unijnego Międzynarodowe Centrum Badawczo – Rozwojowe UO (...)

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: REMONT CHODNIKA W CIĄGU DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 489, OD KM 3+974 DO KM 4+120 W M. NYSA, UL. MIECZYSŁAWA I, STRONA PRAWA

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wykonanie termomodernizacji budynków

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.