Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Przebudowa budynku w zakresie wykonania windy wewnętrznej w budynku Zespołu Szkół Specjalnych nr 103 im. Marii Grzegorzewskiej przy ul. Rycerska 43 w Poznaniu

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa czasopism i baz danych 2023 (przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części)

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Roboty budowlane w strefie płatnego parkowania polegające na wymianie nawierzchni chodnika w ul. Wyspiańskiego w Poznaniu (od ul. Matejki do ul. Głogowskiej)

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Roboty budowlane i instalacyjne dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (zamówienie zostało podzielone na 3 części)

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Usługi wyżywienia osób zatrzymanych i doprowadzonych do Policyjnych Pomieszczeń dla Osób Zatrzymanych

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa sprzętu medycznego dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Rozbudowa systemu chłodzenia i gazów medycznych oraz zapasowego źródła wody – modernizacja zapasowego źródła wody pitnej dla Szpitala - 2

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Modernizacja auli w budynku głównym AWF przy ul. Królowej Jadwigi 27/39 w Poznaniu

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa Ośrodka Testowania Robotów Kosmicznych (OTRK) Zespół laboratoriów

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Sukcesywne świadczenie usług cateringowych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.