Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Przebudowa fragmentu istniejących piwnic budynku A1 Szpitala MSWiA w Rzeszowie w celu dostosowania ich do potrzeb Centralnej Sterylizatorni.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Usługa przewozowa autobusowych przewozów pasażerskich dla podróżnych posługujących się biletami miejskiej komunikacji zbiorowej w Rzeszowie.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zakup ciężkiego kombinezonu pirotechnicznego na Lotnicze Przejście Graniczne Rzeszów – Jasionka

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych dla Uniwersytetu Rzeszowskiego”.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zimowe utrzymanie dróg, parkingów, placów i chodników w sezonie zimowym 2022/2023.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa mikrometru, czujników, oprogramowania specjalistycznego. Dostawa czytnika. Dostawa elementów współpracujących, przemysłowego czytnik, zestawów komputerowych.Dostawa komputera dużej mocy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna sprzedaż i dostawa produktów żywnościowych do kuchni w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 5 w Rzeszowie w 2023 r. - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne, wędliny

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa żywności - owoce i warzywa do stołówki ZSO nr 4 w Rzeszowie w 2023

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji) dla Archiwum Państwowego w Rzeszowie.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych i materiałów mikrobiologicznych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Rzeszowie- V procedura

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.