Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do badań, diagnostyki izabiegów operacyjnych (urologicznego, chirurgicznego) .

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: DOSTAWA MIKROSKOPÓW, WIRÓWEK LABORATORYJNYCH, PROCESORA TKANKOWEGO, KRIOSTATU (I)

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa osprzętu do aparatury i sprzętu medycznego Firm Smith&Nephew, Stryker, Storz, Linvatec, Johnson&Johnson, oraz filtrów hydrofobowych używanych na bloku operacyjnym

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości i porządku w obrębie nieruchomości gminnych administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Toruniu.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa wirówek, cytometru cyfrowego oraz doposażenia posiadanego przez Zamawiającego mikroskopu Olympus BX43

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie usług pocztowych dla Starostwa Powiatowego w Toruniu

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: ROZBUDOWA SYSTEMU SYGNALIZACJI POŻARU W RATUSZU STAROMIEJSKIM POPRZEZ ZABEZPIECZENIE PODDASZA TECHNICZNEGO.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: dostawa łóżek, materacy przeciwodleżynowych, pulsoksymetrów dla Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Toruniu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Powiatu Sochaczewskiego oraz podległych jednostek na okres ubezpieczenia 2022/2025”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa materiałów promocyjnych dla projektów: „Budowa kujawsko-pomorskiego systemu udostępniania elektr. dokumentacji medycznej - I Etap”, „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0”, „Kultura w zasięgu 2.0”

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.