Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: „Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie spotkań szkoleniowych realizowanych w ramach projektu partnerskiego „Kooperacja – efektywna i skuteczna”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Powiatu Sejneńskiego

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: dostawa i montaż fabrycznie nowych, pełnowartościowych wolnych od wad, wykonanych zgodnie z normami branżowymi, mebli biurowych z podziałem na części

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Utrzymanie czystości przystanków komunikacji miejskiej na terenie miasta Torunia

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Miasta Inowrocław i jego jednostek organizacyjnych

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa: Część 1 – elementów optycznych i optomechanicznych; Część 2 – miernika mocy; Część 3 – elementów optycznych; Część 4 – elementów optomechanicznych.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Gminy Otmuchów

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Ubezpieczenie majątku i innych interesów Powiatu Wołomińskiego

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności SP ZOZ w Mogilnie

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usługi stałej ochrony fizycznej osób i mienia wraz ze wsparciem grupy interwencyjnej na terenie obiektów Sądu Okręgowego w Toruniu

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.