Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Odczynniki chemiczne VI

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Remont lokali mieszkalnych przy ul. Przemysłowej 36/23, Przemysłowej 38/12 i Jakuba Wojciechowskiego 12/11 w Bydgoszczy

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Usługa całodobowej ochrony mienia K-P OW NFZ w Bydgoszczy.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa paliw płynnych w 2023 r. – benzyna bezołowiowa oraz olej napędowy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Przebudowa systemu elektroenergetycznego w K-6029 w Leźnicy Wielkiej (zadanie powiązane z 11629)” – zadanie 11826.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Usługi sprzątania pomieszczeń Radia PiK S.A. w Bydgoszczy

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przebudowa budynku koszarowego nr 1 - Izba Zatrzymań O ŻW w Bydgoszczy z. 11701

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przebudowa i budowa mostów w Bydgoszczy – prace projektowe

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa stołów zabiegowych endoskopowych i transportowych

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.