Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Bieżące utrzymanie zalicznikowych instalacji i urządzeń niskiego napięcia zlokalizowanych w rejonie obiektów inżynierskich na terenie miasta Łodzi

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa urządzeń chłodniczych w ramach realizacji projektu „BRaIn – Badania Rozwój Innowacje w łódzkim kampusie biomedycyny i farmacji”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Usługa wsparcia technicznego do oprogramowania aplikacyjnego SmartVat na 2023 rok

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: ADAPTACJA POMIESZCZEŃ 201, 02/03 I 04 ORAZ POMIESZCZENIA HALI 1/4 TECHNIKI W BUDYNKU B PRZY UL. M. SKŁODOWSKIEJ 19/27 W ŁODZI

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa sprzętu i oprogramowania komputerowego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa pomocy dydaktycznych i sprzętu IT do IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Realizacja szkoleń o tematyce: „Team Building” oraz „Tabele przestawne w dziale personalnym- poziom zaawansowany”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa zestawów komputerowych w ramach przedsięwzięcia pn. Szpital im. WAM w Łodzi przyjazny osobom ze szczególnymi potrzebami (projekt Dostępność Plus dla zdrowia)

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup aparatury medycznej w ramach „Modernizacji Oddziału klinicznego Gastroenterologii ogólnej i onkologicznej wraz z wyposażeniem w aparaturę medyczną”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostarczenie, rozładunek i montaż hali namiotowej na potrzeby projektu „Prosto od rolnika” – ryneczek wojewódzki"

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.