Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Sukcesywna dostawa materiałów instalatorskich, malarskich, ślusarskich i stolarskich na potrzeby DZT Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: TPb-125/22 wykonanie instalacji fotowoltaicznej na terenie UMP w Poznaniu – Etap 3, w formule „zaprojektuj i wybuduj”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Najem długoterminowy fabrycznie nowego samochodu osobowego z napędem elektrycznym.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: SUKCESYWNE DOSTAWY TŁUSZCZÓW ROŚLINNYCH I ZWIERZĘCYCH DLA ARESZTU ŚLEDCZEGO W POZNANIU

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie usług medycznych w zakresie medycyny pracy dla pracowników i kandydatów do pracy w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu w 2023 roku

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi uruchomienia i dostępu online do naukowych baz danych dla Biblioteki Politechniki Poznańskiej, z podziałem na 4 części (pakiety).

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa i montaż sprzętu AGD do pomieszczeń dworu w Skrzynkach, pl. Parkowy 1.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa i montaż mebli kuchennych i sprzętu AGD do pomieszczeń placówki opiekuńczo-wychowawczej w Swarzędzu, ul. Cmentarna 38

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.