Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa projektorów, ekranów projekcyjnych i monitorów interaktywnych dla jednostek organizacyjnych Uczelni

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Usługa wykonania kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realiz. zadania pn „Kompleksowa modernizacja głównego budynku ZS im. J. Śniadeckiego w Pionkach z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawn

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zakup wraz z dostarczeniem sprzętu informatycznego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa mięsa drobiowego i wędlin drobiowych dla jednostek będących na zaopatrzeniu 42 BLSz w Radomiu na 2023 r.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup i dostawa switchy w ramach projektu „Cyfrowa Gmina”.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie usług ochrony całodobowej budynku biurowego Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu oraz placu i terenów wokół – w roku 2023 – II postępowanie

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektów KM PSP w Radomiu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: P-61/2022: Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Radiologii Zabiegowej Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup i dostawa warzyw i owoców dla 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego oraz jednostek będących na jej zaopatrzeniu w 2023 r.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa świeżego pieczywa wraz z transportem dla domów pomocy społecznej w Radomiu w I półroczu 2023 roku.

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.