Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa mikroskopu polaryzacyjnego ze stanowiskiem do profilografii

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY CZERNICHÓW

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów żywieniowych na potrzeby Żłobka Miejskiego Nr 2 w Toruniu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów żywieniowych na potrzeby Żłobka Miejskiego Nr 3 w Toruniu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa odczynników, kalibratorów i materiałów kontrolnych wraz z dzierżawą analizatorów.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Kompleksowe ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia pojazdów Powiatu Pyrzyckiego

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Budowa drogi rowerowej przy drodze powiatowej nr 2019C Brąchnówko-Brąchnowo na odcinku o długości 500 m

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Zakup i dostawa sprzętu specjalistycznego celem prowadzenia Ośrodka Wsparcia i Testów (OWiT) w ramach programu „Centra informacyjno – doradcze dla osób z niepełnosprawnością”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Biszcza

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Usługa sprzątania terenów utwardzonych wokół budynków w Prokuraturze Okręgowej w Toruniu i podległych jej prokuraturach rejonowych.

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.