Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Usługi PR dla IDEAS NCBR sp. z o.o.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: ZP/CZD/165/22 Modernizacja Zakładu Mikrobiologii i Immunologii Klinicznej w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"- w trybie "zaprojektuj i wybuduj"

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Świadczenie usługi ochrony fizycznej osób i mienia w obiekcie przy ul. J. Piłsudskiego 15-17 we Wrocławiu zajmowanego przez delegaturę NIK wraz z innymi podmiotami w latach 2023-2024.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa specjalistycznego drobnego sprzętu medycznego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa środków do dezynfekcji.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Usługi kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w obiektach ZDM oraz na terenach zewnętrznych przynależnych do obiektów ZDM w 2023 r.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby NFOŚiGW

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie opieki powdrożeniowej wraz z pakietem godzin w zakresie Simple.ERP

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Doposażenie w windę wewnętrzną wraz z remontem klatki schodowej nieruchomości wielorodzinnej przy ul. Markowskiej 14. Oznaczenie sprawy: DNZP.261.62.2022

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.