Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach w Warszawie

Poszukujesz najbardziej aktualnych przetargów w Warszawie?

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: „Remont jazu Ratowice, gm. Czernica”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: usługi w zakresie wykonywania przeglądów technicznych sprzętu medycznego

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: usługi w zakresie wykonywania przeglądów technicznych sprzętu medycznego

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa narzędzi dla Bloku Urologicznego w Szpitalu Bielańskim w Warszawie (ZP-55/2024)

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostarczenie i wdrożenie oprogramowania aplikacyjnego oraz uruchomienie posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania w części administracyjnej. TP-102/24/DW

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zakup subskrypcji systemu kopii zapasowej wraz z wdrożeniem i wsparciem technicznym

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Przeprowadzenie badanie ewaluacyjne pn. „Diagnoza zapotrzebowania na konkursy uwzględniające potrzeby osób z grup defaworyzowanych”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa chłodniczych urządzeń laboratoryjnych w podziale na pakiety

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa analizatora do oznaczeń jakościowych kwasów nukleinowych dla Centrum Nowych Technologii UW

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zaprojektowanie i wykonanie przebudowy części skweru na letnią klasę „żywe lekcje przyrody” przy Szkole Podstawowej nr 354 przy ul. Otwockiej 3 w Warszawie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Wpisujesz w wyszukiwarkę: „Warszawa przetargi” i podobne hasła? Przeszukujesz Biuletyny Informacji Publicznej i ogłoszenia, by być na bieżąco? Interesują Cię warunki przetargów na dostawę, przetargów na roboty budowlane lub przetargów dotyczących usług na terenie Warszawy i w okolicy? Serwis komunikaty.pl powstał z myślą o Tobie! Nasza baza ogłoszeń dotyczących przetargów umożliwia wyszukiwanie ofert uporządkowanych według najczęściej wpisywanych kryteriów wśród których są między innymi: numer zamówienia, data publikacji, data przetargu, tryb postępowania, branża czy kategoria ogłoszeniodawcy. Filtrowanie pozwala wyświetlać ogłoszenia z całej Polski lub – jak w przypadku tej podstrony – w obrębie Warszawy.

Prawo zamówień publicznych określa dokładnie prawa i obowiązki zamawiającego i wystawiającego na przetarg to, co jest jego przedmiotem. Korzystanie z wyszukiwarki ogłoszeń na portalu komunikaty.pl umożliwia bieżące śledzenie aktualnych przetargów w Warszawie w ramach zamówień publicznych, zapytań ofertowych i konkursów bez konieczności przeglądania Biuletynu Informacji Publicznej zleceniodawców. Przetargi w Warszawie może ogłaszać każda z osiemnastu dzielnic stolicy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, a także urzędy administracji państwowej i samorządowej, instytucje kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe itp. Serwis kominukaty.pl gromadzi ogłoszenia o przetargach w Warszawie, dzięki czemu nie trzeba już równocześnie śledzić wielu miejsc z ogłoszeniami. Codzienne aktualizacje i możliwość ustawienia alertów o interesujących przetargach w Warszawie sprawiają, że nic Ci nie umknie!