Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa urządzeń dla Centralnej Sterylizatorni Pałuckiego Centrum Zdrowia w Żninie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawy sterylnego i niesterylnego sprzętu medycznego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawy wyrobów medycznych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywny zakup paliw płynnych do pojazdów, autobusów oraz innych sprzętów stanowiących własność Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup papieru biurowego oraz rolek do faxu na 2023 rok

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Usługa dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, sprzętu medycznego, bielizny szpitalnej wraz z usługą transportu dla NOVUM-MED Sp. z o. o. ”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Łaszczów

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa odczynników do diagnostyki chorób limfoproliferacyjnych metodą cytometrii przepływowej

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Ubezpieczenie majątkowe, odpowiedzialności cywilnej i komunikacyjne Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Całodobowe usługi zbierania i utylizowania martwych zwierząt, w tym ptaków z terenu miasta Bydgoszczy.

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.