Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY ŁUKOWICA

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Testy diagnostyczne I

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Remont części pomieszczeń budynku nr 1 ( I, II, III piętro ) w kompleksie wojskowym przy ul. Warszawskiej 10 w Bydgoszczy

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przebudowa dróg gminnych na terenie miejscowości Skępe, Łąkie, Józefkowo, Jarczewo, Boguchwała, Wólka, Likiec oraz Zajeziorze i Moczadła

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Remonty brukarskie i bitumiczne wraz z naprawą i regulacją pionową urządzeń podziemnych w roku 2023”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: BUDOWA TRZECH LOKALI MIESZKALNYCH DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa: Cz. 1 – komponentów próżniowych – rurek próżniowych; Cz. 2 – zestawu do pomiaru temperatury.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa zamknięć koronowych pry-off dla potrzeb Uzdrowiska Ciechocinek S.A.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Budowa dróg na osiedlu domków jednorodzinnych w Choceniu

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przebudowa drogi gminnej w Chobielinie.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.