Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Usługi pocztowe świadczone dla Urzędu Gminy w Tomaszowie Mazowieckim

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Opracowanie dokumentacji projektowej z pełnieniem nadzoru autorskiego nad r. bud. w zadaniu pn. KWP w Łodzi ul. Ks. Brzóski 23 – adaptacja obiektu dla potrzeb Laboratorium Kryminalistycznego.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Kompleksowa obsługa bankowa budżetu Miasta Kutno oraz jednostek organizacyjnych Miasta Kutno.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zaprojektowanie i wykonanie modernizacji parkingu Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Promocja gospodarcza m. Łodzi i regionu łódzkiego w ramach spotkania z inwestorami, izbami, instytucjami okołobiznesowymi, etc. w 2022 r, realizowanego w ramach projektu pn. „Internacjonalizacja ...”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Opracowanie Dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego w ramach prawa opcji dla inwestycji rewitalizacji Parku im. Ks. Bp. Klepacza

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Rozbiórki budynku archiwum wraz z obiektami technicznymi i urządzeniami budowlanymi położonymi w Łodzi przy pl. gen.J. Hallera 1F

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Modernizacja boiska piłkarskiego MOSIR, budowa hali pneumatycznej wraz z wyposażeniem, dostawa i montaż pawilonów socjalno-szatniowych, modernizacja i zmiana sposobu użytkowania budynku ...

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Realizacja szkoleń certyfikacyjnych z zakresu księgowości

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Organizacja konferencji pn. „rolnictwo ekologiczne szansą na zwiększenie bioróżnorodności” w ramach SIR

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.