Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Gminy Aleksandrów Łódzki

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa urządzeń drukujących dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa taboretów laboratoryjnych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa aparatu USG i wideolaryngoskopu na potrzeby SOR KSS sp. z o.o.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Organizowanie i wykonywanie usług opiekuńczych na terenie Miasta Kutno w miejscu zamieszkania podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kutnie w 2023 roku

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Obsługa bankowa budżetu Gminy Inowłódz oraz jednostek organizacyjnych w latach 2023-2024

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: PRZYGOTOWYWANIE I DOSTARCZANIE ZESTAWÓW OBIADOWYCH DLA KLIENTÓW MOPS

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Konserwacja i eksploatacja stacji oraz sieci wodociągowych w gminie Chąśno w 2023 roku

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: DOSTAWA BONÓW ŻYWNOŚCIOWYCH ORAZ BONÓW TOWAROWYCH DLA KLIENTÓW MOPS

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa ziaren i płatków, nabiału, artykułów spożywczych, karmy dla psów i kotów, karmy dla ptaków, bezkręgowców dla zwierząt w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Łodzi Sp. z o.o. w 2023 r. – część I”

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.