Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Uzbrojenie terenów uzdrowiskowych strefy A i B w Krasnobrodzie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Modernizacja szczegółowej osnowy wysokościowej na terenie powiatu świdnickiego

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu grantowego "Cyfrowa Gmina"

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Lubycza Królewska

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego z oprogramowaniem w ramach projektu Cyfrowa Polska "Granty PPGR"

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie usług żywienia pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim w formie cateringu w okresie 12 miesięcy

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Modernizacja układu transportowego w Janowie Lubelskim.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa sprzętu elektronicznego, sprzętu i pomocy dydaktycznych dla osób słabowidzących, pomocy do komunikacji alternatywnej oraz oprogramowania komputerowego w ramach projektu „Dostępna szkoła”.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie usług handlowych w zakresie sprzedaży ofert Radia Lublin S.A.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przebudowa dróg powiatowych na terenie Gminy Piszczac

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.