Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Morena” w Kostrzynie nad Odrą zaprasza do składania ofert na roboty budowlane

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Starostwa Powiatowego w Żaganiu w ramach Programu „Cyfrowy Powiat”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup i dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu grantowego "Cyfrowa Gmina"

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Remont i termomodernizacja szkoły podstawowej w Brodach (gm. Sulechów) - Etap I

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Świadczenie usług kurierskich na rzecz Centralnego Magazynu Mundurowego na okres 12 miesięcy

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Budowa drogi gminnej w miejscowości Bobrzany

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przebudowa drogi gminnej nr 101235F – ul. Jana Pawła II i drogi gminnej nr 101214F – Ul. Kościuszki w Jasieniu wraz z infrastrukturą – ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ – ETAP I

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Mirocinie Średnim.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wymiana pieca w m. Gryżyna 38

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE ODBIORU I TRANSPORTU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU SP SZPITALA DLA NERWOWO I PSYCHICZNIE CHORYCH W MIĘDZYRZECZU

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.