Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia medium

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Batory” ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie robót

Ogłoszenie medium Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Spółdzielnia Mieszkaniowa „STROP” ogłasza konkurs ofert na demontaż i utylizację rur zsypowych azbestowo-cementowych

Ogłoszenie medium Przetargi Przetargi na usługi

​​​​​​​Spółdzielnia Mieszkaniowa „STROP " ogłasza konkurs ofert na całodobową ochronę nieruchomości i kontrolę centralki ppoż.

Ogłoszenie medium Przetargi Przetargi na usługi

Radomska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Grzecznarowskiego w Radomiu ogłasza przetarg na wykonanie zamówienia pn: Budowa instalacji centralnej ciepłej wody z cyrkulacją w budynkach mieszkalnych

Ogłoszenie medium Przetargi Przetargi na usługi

​​​​​​​Radomska Spółdzielnia Mieszkaniowa im.J.Grzecznarowskiego w Radomiu ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie zamówienia pn.: Świadczenie usług kominiarskich w budynkach, lokalach mieszkalnych i użytkowych

Ogłoszenie medium Przetargi Przetargi na usługi

Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA - Administracja Osiedla Bemowo I/II w Warszawie ogłasza przetarg na przeprowadzenie wymiany instalacji wod-kan (piony) w 2-ch budynkach mieszkalnych Osiedla Bemowo I/II.

Ogłoszenie medium Przetargi Przetargi na usługi

Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA - Administracja Osiedla Bemowo I/IIw Warszawie ogłasza przetarg w celu wyboru wykonawcy na przeprowadzenie remontów dźwigów firmy ZREMB Warszawa z lat 1980-83 wg wykazu UDT w budynkach mieszkalnych Osiedla BEMOWO I/II.

Ogłoszenie medium Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.