Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa ergospirometru do poradni specjalistycznych działających w SCM Sp. z o. o.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Budowa garaży dla Ochotniczych Straży Pożarnych

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Informatyzacja, integracja i harmonizacja danych państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego dla miasta i gminy Prószków”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Budowa kanalizacji w Cisku - Etap II

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: [D/66/2022] Zakup i dostawa sprzętu do kosmetologii, medycznego i laboratoryjnego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: TP.D.EP.3.23_Zakup wraz z dostawą preparatów myjących, dezynfekujących i antyseptyków

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Modernizacja przepompowni ścieków na terenie Gminy Ujazd i wymiany części studni kanalizacji sanitarnej w Ujeździe.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przebudowa ul. Leśnej w Ciepielowicach

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Poprawa brd na przejściach dla pieszych w ciągu DK40 w m. Prudnik

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa materiałów medycznych jednorazowych, opatrunków, pieluchomajtek i rękawic medycznych.

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.