Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Sprzedaż i dostawa instrumentarium (narzędzi elektrochirurgicznych)kompatybilnych z generatorami Valleylab (Force Triad) i ERBE dla SPZOZ O C O w Opolu na okres 12 miesięcy.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych na rzecz uprawnionych mieszkańców Gminy Namysłów.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: [D/61/2022/A] Zakup sprzętu AGD niezbędnego do realizacji agendy badawczej projektu unijnego Międzynarodowe Centrum Badawczo – Rozwojowe UO na rzecz rolnictwa i przemysłu rolno - spożywczego (...)

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dowozy dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Lubsza do placówek oświatowych w roku 2023

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usług pocztowych dla Starostwa Powiatowego w Brzegu

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawy warzyw i owoców świeżych, kiszonych oraz mrożonych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Grodkowie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa materiałów opatrunkowych.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sprzątanie pomieszczeń i terenów zew. oraz usługi konserwacyjne, świadczone w okresie od 01.01.2023r. do 31.12.2023r. w obiektach GDDKiA Oddział w Opolu, zlokalizowanych na terenie woj. opolskiego

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa energii elektrycznej na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Prószkowie

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.