Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. z o.o. ogłasza przetarg nieograniczony na termomodernizację budynku hali produkcyjnej

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: JEDNORAZOWE ZESTAWY OPERACYJNE DO ZABIEGÓW CHIRURGICZNO-ORTOPEDYCZNYCH W PAKIETACH I – II DLA BLOKU OPERACYJNEGO W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Modernizacja boiska piłkarskiego „Orlik” przy Zespole Szkół w Birczy” finansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu „Sportowa Polska”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przegląd podręcznego sprzętu gaśniczego i urządzeń przeciwpożarowych w budynkach będących w zarządzie spółki RARR S.A.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: świadczenia usług w zakresie przesyłek kurierskich dla Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Remont budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej PSONI Koło w Krośnie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Budowa bocznej ul. Pogodnej, ul. Letniej oraz drogi na działkach nr 476/4, 477/17, 476/5, 475/7 obręb 4” w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – edycja druga.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego do krośnieńskich szkół podstawowych w ramach projektu pn. „Dostępna szkoła (...)"

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Jodłowa w miejscowościach: Jodłowa, Dębowa, Dęborzyn, Dzwonowa

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Usługa przewozowa autobusowych przewozów pasażerskich dla podróżnych posługujących się biletami miejskiej komunikacji zbiorowej w Rzeszowie.

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.