Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

Spółdzielnia Mieszkaniowa ROW ogłasza przetarg na zadanie: Termomodernizacja wraz z demontażem i utylizacją płyt

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przebudowa i rozbudowa sieci wodociągowej na terenie Gminy Narol

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Rozbudowa kompleksu i przebudowa istniejącego budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przebudowa odcinka sieci wodociągowej wraz z remontem infrastruktury drogowej w ciągu ulicy ks. J. Rąba w Iwoniczu-Zdroju.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Usługa całodobowej ochrony fizycznej obiektu Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Budowa budynku Centrum Edukacji Multimedialnej.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Uporządkowanie gospodarki ściekowej ul.Tarnowskiego,rozdział kanalizacji ogólnospławnej. Odbudowa drogi z budową skrzyżowania. Rządowy Fundusz Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych edycja druga

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Poprawa funkcjonalności Zakładu Przyrodoleczniczego w Latoszynie Zdroju.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przebudowa budynku byłej sali gimnastycznej na potrzeby zapewnienie bezpieczeństwa społeczności lokalnej.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.