Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Suwałkach ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę materiałów do remontu dźwigów w 2023r. w zasobach SSM

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Wiżajnach

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: DOSTAWA 5 SAMOCHODÓW OSOBOWYCH W POLICYJNEJ WERSJI NIEOZNAKOWANEJ

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Przygotowanie i wydawanie posiłków w ramach wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i domu” w 2023 roku.”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przeprowadzenie bieżącej konserwacji zabytkowego dworu w Kurowie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Obsługa bankowa wraz z udzieleniem kredytu odnawialnego w rachunku bieżącym w kwocie 10.000.000,00 zł

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przebudowa drogi powiatowej Nr 2111B w m. Księżyno (gm. Juchnowiec Kościelny) - pełnienie funkcji inspektora nadzoru.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa oprogramowania, sprzętu komputerowego, certyfikatów kwalifikowanych oraz usługi szkoleń dla pracowników urzędu miasta w ramach projektu „Cyfrowa Gmina”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa paliwa do pojazdów i sprzętu mechanicznego będących w dyspozycji PZD w Kolnie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 1941B Zawady - Giełczyn o dł. ok. 3050m w systemie „zaprojektuj i wybuduj” z podziałem na części

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.