Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: „Rozbudowa, nadbudowa wraz z przebudową istniejącej siedziby Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży wraz z zagospodarowaniem terenu” na potrzeby projektu „Łomżyńskie Centrum Rozwoju Biznesu”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa atestowanej stali do produkcji wyrobów budowlanych. Część I”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Budowa sieci kanalizacyjnej na terenie sołectwa Czeremcha-Wieś, Gmina Czeremcha

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa i rozbudowa dróg na terenie gminy Raczki

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem wyposażenia kinotechnicznego, w ramach projektu pn. Zakup aparatury do projekcji cyfrowych kinowych 2K-2D dla kina w Suwałkach

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa łóżek, materacy, stolików, foteli i kanap

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Przebudowa drogi powiatowej nr 1268B Babiki – Szczęsnowicze Knyszewicze na terenie Gminy Szudziałowo w Powiecie Sokólskim

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Remont dróg gminnych pospółką drogową na terenie Gminy Nowe Piekuty

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Rozbudowa drogi w miejscowości Waśki

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w roku 2023 do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lachowie

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.