Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: „Sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z nieruchomości MGW z obiektów niezamieszkałych z lokalizacji Zamawiającego znajdujących się w Zabrzu w roku 2023” - 3 zadania.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Rozbudowa Oczyszczalni Ścieków Tychy – Urbanowice. Budowa dwóch zbiorników na odpady płynne o pojemności ok. 600 m³ każdy wraz z pompownią

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego: „Budowa drogi wraz z infrastrukturą towarzyszącą pomiędzy DW933 ul. Pszczyńską i ul. Zapłocie w Pawłowicach”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: „Dostawa sprzętu komputerowego”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie dokumentacji, STWiORB oraz kosztorysu inwestorskiego odcinków kanalizacji dla 14 zadań w ramach uzupełnienia odcinków kanalizacji.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usług pocztowych na 2023 r.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usług w zakresie dozorowania obiektów po byłej KWK „Wawel” przy ul. Szyb Walenty w Rudzie Śląskiej – Rudzie

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej(ZRID) na rozbudowę i przebudowę drogi gminnej Nr680010S Ogorzelnik,Bobolice,Mirów

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zakup energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia dróg i placów publicznych na terenie Gminy Kruszyna

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: 155-P-22 Wyroby medyczne jednorazowego użytku

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.