Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: „Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dowożonych do placówek szkolnych na terenie gminy Baćkowice na rok 2023”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Wyłapywanie bezdomnych zwierząt z terenu gminy Sędziszów i utrzymywanie ich w schronisku dla bezdomnych zwierząt

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa warzyw i owoców w 2023 r. do Kuchni Cateringowych w Kielcach przy ul.: Kołłątaja 4, Krzyżanowskiej 8 i Jagiellońskiej 76, z podziałem na dwie części

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO W ZWIĄZKU Z REALIZACJĄ PROJEKTU „DZIENNY DOM OPIEKI MEDYCZNEJ W OPATOWIE”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej dla potrzeb Gminy Stopnica

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Usługa w zakresie napraw poszczególnych części pojazdów służbowych Policji województwa świętokrzyskiego – Naprawa klimatyzacji samochodowej

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przeb.oraz poprawa stanu infrastr.wod-kan.w m-ści Kurozwęki.Zad.1:(..)–Przeb.sieci.kanal.z przył.dom. (..)w syst.Zaproj.i Wybud.; Zad.2:(..)–Przeb.sieci wod.z przył. dom. (...) w syst.Zaproj. i Wybud.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Sukcesywna dostawa wieńców i wiązanek wykonanych z kwiatów żywych i sztucznych w okresie od 02.01.2023 do 31.12.2023 roku.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa energii elektrycznej do budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Kielcach

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie powszechnych usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Powiatu Opatowskiego - Starostwa Powiatowego w Opatowie w roku 2023

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.