Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Budowa tężni solankowej w Parku Traugutta

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa WZW

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dozorowanie obiektów i mienia na cmentarzach komunalnych przy ul. Poprzecznej 9B i przy ul. Wadąskiej 11 w Olsztynie

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usług ochrony obiektów Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Wysiece

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Markusy

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa energii elektrycznej do budynków oraz innych obiektów Gminy Biskupiec oraz do budynków i innych obiektów Centrum Kultury Turystyki i Sportu w Biskupcu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Usługi medyczne obejmujące profilaktyczne badania lekarskie żołnierzy i pracowników wojska będących na zaopatrzeniu 24 WOG w Giżycku na 2023r.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla DPS w Szczytnie na 2023 r.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Przebudowa i rozbudowa budynku OSP Dźwierzuty oraz budowa sieci kanalizacji deszczowej - ETAP I i II. Dokończenie Etapu I i wykonanie stanu surowego zamkniętego dla Etapu II.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Zakup i dostawa wozu asenizacyjnego.

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.