Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: USŁUGA UBEZPIECZENIA WIELKOPOLSKIEGO CENTRUM NEUROPSYCHIATRYCZNEGO IM. OSKARA BIELAWSKIEGO W KOŚCIANIE

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na 1 przejściu dla pieszych w miejscowości Jankowo Dolne na wysokości działki 96/1

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: SUKCESYWNA DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Świadczenie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania na rzecz uprawnionych mieszkańców Gminy Mosina w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2024 r.”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usług pocztowych dla Związku Międzygminnego „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej” w likwidacji.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przebudowa drogi powiatowej nr 1609P Wągrowiec – Rąbczyn – granica województwa kujawsko – pomorskiego (Janowiec Wlkp.) w formule „zaprojektuj i wybuduj

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: ROZBUDOWA I MODERNIZACJA SZPITALA POWIATOWEGO W CELU UTWORZENIA ODDZIAŁU ORTOPEDYCZNEGI I PRACOWNI DIAGNOSTYKI MIKROBILOGICZNEJ

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: świadczenie usług pocztowych dla Gminy Tarnowo Podgórne

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.