Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Remont kortów w Szreniawie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa instalacji fotowoltaicznej na budynku Szkoły Podstawowej w Wirach przy ul. Zespołowej 23

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie prac ziemnych w obrębie zbiornika wodnego w obszarze Natura 2000 Barłożnia Wolsztyńska PLH300028

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: BUDOWA OŚWIETLENIA NA CMENTARZU KOMUNALNYM W RAMACH ZADANIA INWEST. : „WYMIANA LAMP I INSTAL. OŚWIETLENIOWEJ NA CMENTARZU KOMUN. I BUDOWA JEDNEGO ODCINKA CHODNIKA ORAZ ZADASZENIA PRZY DOMU POGRZEB.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa materiałów opatrunkowych, bielizny operacyjnej, obłożeń oraz pieluchomajtek dla szpitala w Pleszewie.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: BUDOWA ZADASZENIA PRZY DOMU POGRZEBOWYM W RAMACH ZADANIA INWEST. „WYMIANA LAMP I INSTAL. OŚWIETLENIOWEJ NA CMENTARZU KOMUNALNYM I BUDOWA JEDNEGO ODCINKA CHODNIKA ORAZ ZADASZENIA PRZY DOMU POGRZEBOWYM

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dzierżawa analizatora do wykonywania badań z zakresu serologii transfuzjologicznej wraz z odczynnikami i innymi akcesoriami.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Remont i rozbudowa Skateparku wraz z przyległą infrastrukturą ( górka zabaw dla dzieci) w Kępnie przy ul. Sportowej 9 z podziałem na : Skatepark i plac zabaw.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przebudowa i termomodernizacja budynku pałacu plenerowego w Skokach, wraz z zakupem wyposażenia - Etap II

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji paliwa gazowego na potrzeby Gminy Kostrzyn oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.