Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: USŁUGI OCHRONY FIZYCZNEJ I MONITORINGU MIENIA W OBIEKTACH WIELKOPOLSKIEGO MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej dla Związku Komunalnego Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup wyposażenia dla żłobka miejskiego w Ostrzeszowie – postępowanie nr 3

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie prac elektrycznych w budynku hali sportowej w Czerwonaku przy ul. Leśnej 6 - I ETAP

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Zakup i dostawa wyposażenia szpitala w ramach projektu Dostępność Plus dla zdrowia

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Budowa drogi gminnej w m. Wełnica na Osiedlu Łąkowym (nowa część)

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wydanie monografii naukowych

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Budowa kanalizacji kablowej oraz zasilania kontenerowej rozdzielni elektrycznej dla instalacji oświetlenia nawigacyjnego na lotnisku w Kąkolewie EPPG

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa: słuchawki gamingowe, tablety, smartwatche, niszczarka

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych i bitumicznych

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.