Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa i montaż sprzętu AGD do pomieszczeń dworu w Skrzynkach, pl. Parkowy 1.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa i montaż mebli kuchennych i sprzętu AGD do pomieszczeń placówki opiekuńczo-wychowawczej w Swarzędzu, ul. Cmentarna 38

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Sukcesywne świadczenie usług transportowych na rzecz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w roku 2023”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zarządzanie zabudowanymi nieruchomościami będącymi własnością Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Usługa polegająca na działaniach ograniczających występowanie ptaków i innych zwierząt wraz z realizacją odstrzału redukcyjnego na terenie lotniska w Powidzu.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dowóz uczniów do szkół w okresie od dnia 02.01.2023 r. do dnia 23.06.2023 r.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa warzyw i owoców

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa i montaż rozproszonych instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Słupca

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Borowie, gm. Czempiń, polegająca na dociepleniu oraz remoncie budynku wraz z przebudową instalacji centralnego ogrzewania i wymianą źródeł ciepła.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Termomodernizacja wraz z przebudową, rozbudową i zmianą sposobu użytkowania istniejącej sali gimnastycznej z zapleczem w Starym Gołębinie, gm. Czempiń.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.