Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: "Kompleksowa obsługa bankowa budżetu Gminy Miasta Świnoujście i jej jednostek zorganizowanych w formie jednostek budżetowych w latach 2023-2026"

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa instalacji fotowoltaicznej o mocy 50kWp i jej montaż na budynku Centrum Nowych Technologii Medycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, ul. Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie infrastruktury węzła przesiadkowego na stacji Kliniska w ramach Budowy Szczecińskiej Kolei Metropolitarnej

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wykonanie instalacji fotowoltaicznej w trybie „zaprojektuj i wybuduj” w obiektach „Uzdrowisko Kołobrzeg” S.A.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Zakup i dostawa oleju opałowego lekkiego o wartości opałowej 42-43 MJ/KG do obiektu Szkoły Podstawowej w Radowie Małym w sezonie grzewczym 2022/2023.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa materiałów szewnych oraz zestawów do dializy otrzewnowej oraz leków do Apteki szpitalnej dla SPSZOZ „Zdroje".

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Budowa budynku przedszkola na terenie działki nr 117/1 w Kliniskach Wielkich

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych oraz modernizacja infrastruktury DPS w powiecie świdwińskim, budowa hali sportowej przy ZS w Świdwinie oraz obsługa nadzoru inwestorskiego.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Rozbudowa, przebudowa i termomodernizacja budynku pensjonatu „Hubertus” w Białym Borze (2).

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa drogi dojazdowej wraz z kanalizacją deszczową oraz przebudową zjazdu z ulicy Jarosława Dąbrowskiego dla potrzeb Centrum Opieki Długoterminowej w subregionie przy SZGICHP w Koszalinie – etap I.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.