Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Konserwacja urządzeń dźwigowych UTB

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawę wyrobów mleczarskich do Domu Pomocy Społecznej w Nowogardzie Smużyny 2 oraz

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Odczynniki do badań immunohistochemicznych wraz z dzierżawą sprzętu do wykonywania badań immunohistochemicznych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dokumentacja projektowo-kosztorysowa budowy obwodnicy północnej miasta Stargard w ciągu ul. Hanzeatyckiej, na odcinku od ul. Stralsundzkiej do ul. Wieniawskiego

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usług przewozowych dzieci i młodzieży do placówek oświatowych na terenie Gminy Resko w ramach regularnej komunikacji zbiorowej, w okresie od 02.01.2023r. do 31.12.2024r.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Materiały eksploatacyjne do drukarek

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Usługi i świadczenia zdrowotne w zakresie medycyny pracy na rzecz żołnierzy i pracowników 17 WOG oraz Jednostek Wojskowych i Instytucji przydzielonych na zaopatrzenie 17 WOG (2 zadania)

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Przygotowanie i wydawanie posiłków na miejscu oraz przygotowanie i dostarczanie posiłków do miejsc zamieszkania podopiecznym MCW w Szczecinku

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Zakup licencji wieczystej i wdrożenie elektronicznego systemu do planowania, realizacji i monitorowania wydatków

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.