Przetargi w PEKAO S.A - bank sprzedaje nieruchomości

Zespół komunikaty.pl
05.10.2015 , aktualizacja: 06.10.2015 16:35
A A A
Nieruchomości od PEKAO S.A

Nieruchomości od PEKAO S.A (fot.PEKAO S.A)

Bank PEKAO S.A ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości na terenie Jeleniej Góry, Płocka, Wisły, Olsztyna, Okuninki, Torunia, Gorzowa Wielkopolskiego i Poznania. Oferowane nieruchomości mają charakter biurowo-usługowy.
To już kolejna sprzedaż nieruchomości Banku PEKAO S.A . Tym razem przetargi dotyczą lokali usługowych położonych na terenie Poznania, Gorzowa Wielkopolskiego, Okuninki, Jeleniej Góry, Płocka, Wisły, Torunia i Olsztyna. Wszystkie postępowania przetargowe zostały ogłoszone w trybie nieograniczonym. Warunkiem udziału w przetargach jest wniesienie odpowiedniego wadium. Ceny wywoławcze nieruchomości wahaja się od 890 000 do 3 520 000 złotych. Oferty przetargowe należy składać w formie pisemnej w terminie do dnia 20 października 2015r. Sprzedający przewiduje możliwość oglądania nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Przetarg PEKAO S.A Lokal usługowy w OlsztyniePrzetarg PEKAO S.A Lokal usługowy w PłockuPrzetarg PEKAO S.A Lokal usługowy w Jeleniej GórzePrzetarg PEKAO S.A Lokal usługowy w PoznaniuPrzetarg PEKAO S.A Lokal usługowy w ToruniuPrzetarg PEKAO S.A Lokal usługowy w WiślePrzetarg PEKAO S.A Lokal usługowy w Gorzowie WielkopolskimPrzetarg PEKAO S.A Lokal usługowy w OkuninceZobacz także